امروز : جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منتشر شده : فروردین ۲۶, ۱۳۹۸ | ۱:۲۶ ق.ظ ­ ­ کد خبر:46013 ­ ­

شریعتمداری امروز درباره انتصاب غیر تخصصی میعاد صالحی به کمیسیون اجتماعی مجلس پاسخ می دهد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز به کمیسیون اجتماعی مجلس می رود.


به گزارش سایت خبری مدآرا بنا بر شنیده های مدارا وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز به منظور توضیح در خصوص انتصاب سید میعاد صالحی به عنوان مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور به کمیسیون اجتماعی مجلس پاسخ می دهد.

این نشست به درخواست شریعتمداری قرار بود امروز ساعت ۶ عصر در دفتر وزیر تشکیل شود که با مخالفت اعضاء کمیسیون اجتماعی مبنی بر حضور در دفتر مجلس مقرر شد این نشست ساعت ۴ عصر امروز در کمیسیون اجتماعی تشکیل شود.

اخبار رسیده به مدارا حاکی از آن است که اعضاء کمیسیون اجتماعی نسبت به انتصاب غیر تخصصی و سید میعاد صالحی به عنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی اعتراض دارند و خواستار توضیح شریعتمداری در خصوص این انتصاب غیر تخصصی هستند.
انتصاب صالحی با حواشی مختلفی همراه بود که محمد حسن نژاد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با مدارا از تذکر رئیس جمهور به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دلیل این انتصاب غیر تخصصی خبر داده بود.

از سوی دیگر برخی خبرهای شنیده شده حکایت از این دارد که انتصابات خانوادگی و حضور پسر، داماد و داماد خواهر وزیر در وزارت رفاه و عدم حضور مدیران با تجربه در شستا و صندوق بازنشستگی سبب شده است برخی نمایندگان طرح استیضاح شریعتمداری را کلید زنند.

 

Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
free download udemy paid course
download mobile firmware
Download WordPress Themes Free
download udemy paid course for free

2 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

آخرین اخبار

  • Webp.net-gifmaker-3-1.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • Webp.net-gifmaker-5.gif
  • 120-240.gif