امروز : دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
منتشر شده : فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ | ۶:۳۴ ق.ظ ­ ­ کد خبر:45990 ­ ­

نماینده عضو جبهه پایداری:هزینه امروز مجلس را به سیل‌زدگان می‌دادیم بهتر از ارائه گزارش ۴ساعت بود

نماینده مردم فلاورجان در مجلس افزود: ما چهار ساعت وقت مجلس را گرفتیم. این جلسات هزینه سنگینی برای کشور دارد. شاید اگر همین هزینه را به سیل‌زدگان می‌دادیم بهتر از ارائه این گزارشات بود. مردم انتظار دارند چون در تنگنا هستند.


به گزارش سایت خبری مدآرا  سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۵ فرودین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به پزشکیان گفت: حقیقتاً از نحوه برگزاری جلسه امروز گله‌مند هستم. بسیاری از همکاران نیز نسبت به این موضوع معترض بودند. لطفاً فیلم امروز مجلس را بازبینی کرده و وضعیت نظم را بررسی کنید. مردم از ما انتظار سخنرانی ندارند. امروز عده‌ای آمدند گزارش دادند و رفتند. ما چهار ساعت وقت مجلس را گرفتیم. این جلسات هزینه سنگینی برای کشور دارد. شاید اگر همین هزینه را به سیل‌زدگان می‌دادیم بهتر از ارائه این گزارشات بود. مردم انتظار دارند چون در تنگنا هستند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس افزود: اگر مردم در زمان تعطیلات می‌گفتند که مجلس به بحث سیل ورود نکرده است درخواست‌شان این بود که بودجه‌ای تأمین شود یا تصمیمی عملیاتی گرفته شود. خواهش من این است که مشکلات سیل زدگان را برطرف کنیم و به سخنرانی اکتفا نکنیم.

مسعود پزشکیان در پاسخ به تذکر موسوی لارگانی گفت: شلوغی امروز مجلس به علت دغدغه سیل زدگان شلوغ بود. آقای دکتر لاریجانی هم تذکر دادند که همه نمایندگان نظم را رعایت کنند اما به عقیده من جلسه امروز، جلسه بدی نبود. بحث‌های مختلفی صورت گرفت و جمع‌بندی بر این شد که دولت، مجلس و مرکز پژوهش‌ها تصمیم‌گیری کنند. ما می‌دانیم که منابع کشور چگونه است. اینکه ما بگوییم دولت باید پرداخت کند غیرواقعی است. هزینه بوجود آمده بسیار بالاست. بنابراین باید مشارکت مردمی را همراه با تصمیماتی که ما در مجلس می‌گیریم و همچنین دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم حلش کنیم./خانه ملت

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
free online course
download lava firmware
Download WordPress Themes
free online course

0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

آخرین اخبار

  • Webp.net-gifmaker-3-1.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • Webp.net-gifmaker-5.gif
  • 120-240.gif