امروز : جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منتشر شده : فروردین ۲۲, ۱۳۹۸ | ۴:۴۵ ق.ظ ­ ­ کد خبر:45849 ­ ­

نامه تند کارلوس کی‌روش به مهدی تاج! / تاج: راه حلی برای پرداخت پول کی‌روش پیدا کردیم

نامه تند کارلوس کی‌روش به مهدی تاج! کارلوس کی‌روش که در تیم‌ملی کلمبیا حضور دارد همچنان درگیر دوران حضورش در ایران است. او قرار است با فدراسیون وارد یک جنگ حقوقی شود.


به گزارش سایت خبری مدآرا سرمربی سابق ایران که قصد دارد روز دوشنبه به صورت رسمی از فدراسیون فوتبال در فیفا شکایت کند تا حق و حقوق خود را بگیرد،نامه ای هم برای مهدی تاج ارسال کرده است. امروز روزنامه خبرورزشی در خبری ویژه پرده از این نامه برداشته و تاکید کرده کی‌روش به شدت در آن به گلایه از تاج پرداخته است.

همچنین، مهدی تاج که امروز در حاشیه مسابقات چند جانبه به یاد پیشکسوتان فقید رسانه شرکت کرده بود در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: سرمربی تیم ملی به هر حال باید انتخاب شود. ما با سوریه و کره جنوبی بازی های دوستانه داریم و طبیعتا اگر حتی سرمربی تیم ملی همین الان هم انتخاب شود، کار خاصی نمی تواند انجام بدهد.

تاج ادامه داد: یک مجموعه در حال کار است ولی بحث ارز و مبادلات اسنادی داریم. ما همین الان ۹۰۰ هزار دلار پول به حساب ای اف سی واریز کردیم که به حساب کی روش بریزد، این پول ۴ ماه است از خزانه فدراسیون خارج شده اما به حساب او نرفته است. مبادلات اسنادی حتی یک هزینه هایی دارد ولی هنوز پول به حساب کی روش نرفته است. من دو روز پیش در ای اف سی بودم و راه حلی برای انتقال این پول پیدا کردیم که این راه در حال انجام است.

تاج در پاسخ به این سوال که آیا برای بازی با سوریه و کره سرمربی تیم ملی انتخاب می شود یا خیر، گفت:حتما انتخاب می شود.

او در خصوص اینکه اسامی مطرح شده برای تیم ملی را تائید می کند یا خیر گفت: نه این اسامی را خود من از رسانه ها می شنوم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان در خصوص اینکه آیا فدراسیون از برنامه ستاره ساز شکایت کرده است یا خیر گفت: اصلا چنین چیزی نیست و ما شکایتی علیه این برنامه نداشتیم./ خبرآنلاین

Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download karbonn firmware
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download

0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

آخرین اخبار

  • Webp.net-gifmaker-3-1.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • Webp.net-gifmaker-5.gif
  • 120-240.gif