امروز : چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
منتشر شده : فروردین ۲۱, ۱۳۹۸ | ۲:۴۰ ق.ظ ­ ­ کد خبر:45750 ­ ­

کمال الدین پیرموذن

مقابله با آمریکا کمترین حق ایران است

کمال الدین پیرموذن، نماینده ادوار مجلس، گفت: ایران در مقابل آمریکا ایستادگی و مقابله کرده و ارتش آمریکا را در فهرست تروریست‌ها قرار دهد و این سیاست، تغییرناپذیر است‌.


به گزارش سایت خبری مدآرا  کمال الدین پیرموذن، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، در یادداشتی با عنوان « مقابله با آمریکا کمترین حق ایران است» به بررسی اقدام ضد ایرانی کاخ سفید پرداخت و در بخشی از آن نوشت:

کاخ سفید در اقدامی خصمانه و مغایر با قوانین بین‌المللی نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در لیست به اصطلاح تروریستی دولت آمریکا قرار داد.

این اقدام غیر قانونی دولت آمریکا در آستانه روز پاسدار، مورد محکومیت عموم ایرانیان وآزادگان جهان قرار گرفت.

سپاه پاسداران در پیروزی انقلاب اسلامی و در پاسداری از انقلاب و اهداف آن و منافع ملک و ملت، عاملی موثر و رکن رکین بوده و هست.

سپاه پاسداران در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، پی‌ریزی و تشکیل گردید و در آن دوران صرفاً نیروی شهری به حساب می‌آمد که با توجه به شرایط خاص در جامعه و پراکندگی قوای انتظامی، ماموریت حفظ نظم و امنیت عمومی را عهده دار شده بود. در آن روزها عده پیوستگان به سپاه اندک بود لیکن در حال حاضر تشکیلاتی منسجم و بزرگ و مقتدر از برادران سپاهی در زمین و هوا و دریا در کران تا کران میهن اسلامی حضوری فعال و پرثمر دارند و در نهایت امروز در مقابل اقدام خصمانه ترامپ، همه ملت رشید ایران عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند .

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از همان لحظه‌های آغازین تکوین و تکامل خویش حضور خواهران و برادران را توأم با حفظ ارزش های انقلابی و اسلامی شاهد بوده است .

سپاه پاسداران مقتدرانه توانسته است نقش تعیین کننده وسرنوشت سازی را در دفع حمله های ایادی استکبار جهانی به جمهوری اسلامی ایران و جمع کردن طومار زندگی گروه های تروریستی آمریکا پرور، ایفا کند و بدان جهت خار چشم دشمنان ایران اسلامی است. تحریم سپاه پاسداران، تحریم یکایک هموطنان نازنین ایران زمین است .

سپاه پاسداران نورچشم ایرانیان بوده و امروز به برکت غضب دولت قلدر آمریکایی نزد مردم محبوب‌تر شده است .

برجستگی سپاه، در همراهی سلحشوری نظامی با خلوص معنوی برگرفته از حماسه حسینی و ولایت پذیری عباسی بوده و رمز موفقیت سرنوشت ساز آن نیز ناشی از همین ویژگی ها و خصایص ارزنده است .

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با این پشتوانه عظیم الهی و مکتبی، به اضافه نیروی انسانی مخلص، فداکار، آگاه، معتقد و متعهد به مبانی اسلام، مکتب ولایت با بهره گیری از سال ها تجربه، تخصص و بینش حسینی ، امروز با تجهیز شدن به جنگ افزارهای پیشرفته به صورت مجموعه ای است چون «بنیان مرصوص» که انقلاب و نظام اسلامی را مانند دژی نفوذناپذیر در برگرفته است و از هر خطر و توطئه ای مصونیت می بخشد .

کارنامه سپاه از بدو تشکیل با وجود مشکلات فراوان در پیش افکار عمومی در کردستان، جنگ تحمیلی، مقابله با گروهک‌ها و تروریست ها، سازندگی ایران زمین و … بس درخشان بوده و دولت قلدر آمریکا نمی تواند جای شاکی و متشاکی را عوض کند.

سپاه با چنین بنیه معنوی و مادی، چشم‌اندازی بس روشن پیش رو دارد که عبارت از حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور و نیز تلاش و زمینه سازی برای حکومت بزرگ منجی بشریت می باشد و آمریکا هم به قول امام راحل هیچ غلطی نمیتواند بکند.

ملت مسلمان ایران، تصمیم خویش را برای داشتن کشوری مستقل و آزاد در بهمن ۵۷ به جهانیان اعلام کرده است و مصمم است تا با همه کشورهای جهان بر اساس منافع متقابل رابطه حسنه داشته باشد و در برابر دولت‌هایی همچون دولت قلدر آمریکا با خوی جهانخواری و برتری‌طلبی و قیم مآبی، که برخلاف حقوق و موازین بین‌المللی منافع ایران را نادیده می‌گیرد و غیر منطقی در اقدامی خصمانه سپاه پاسداران ایران زمین را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده، ایستادگی و مقابله کرده و ارتش آمریکا را در فهرست تروریست‌ها قرار دهد و این سیاست، تغییرناپذیر است‌.

کمال الدین پیرموذن

 

Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
lynda course free download
download samsung firmware
Premium WordPress Themes Download
online free course

0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , ,

آخرین اخبار

  • Webp.net-gifmaker-3-1.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • Webp.net-gifmaker-5.gif
  • 120-240.gif